Szanowni Państwo, w związku z trudną dla wszystkich sytuacją, w przedsionku głównego wejścia do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9, została wystawiona „skrzynka”, do której możecie Państwo wkładać wszystkie dokumenty związane z naborem do Przedszkola nr 193 w Poznaniu. Prosimy aby dokumenty (koniecznie z adresami mailowymi oraz nr telefonów opiekunów prawnych dziecka) znajdowały się w zaklejonych i podpisanych kopertach. Po ich otworzeniu prześlemy Państwu maila z potwierdzeniem ich przyjęcia lub jeśli zajdzie taka potrzeba poprosimy o uzupełnienie braków. Nadal możecie składać państwo wnioski za pomocą poczty tradycyjnej lub elektronicznej. Proszę jednak pamiętać, że wysłanie skanu dokumentów wiąże się z koniecznością doniesienia oryginałów ( w późniejszym terminie).

Z poważaniem
Dominika Naworska
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9

Kategorie: PRZEDSZKOLE