Zakończenie akcji Opatrunek na ratunek

Opublikowane przez ZSP9 w dniu

Zakończenie akcji Opatrunek na ratunek
W okresie od 14 do 31 października 2019 roku, we współpracy z Fundacją pomocy humanitarnej Redemptoris Missio w Poznaniu, zorganizowaliśmy w naszej szkole akcję Opatrunek na ratunek. Celem akcji była zbiórka różnego rodzaju środków opatrunkowych, strzykawek, rękawiczek medycznych. Akcja spotkała się z dużym odzewem ze strony naszych uczniów i ich rodziców.
W wyniku przeprowadzonej akcji udało nam się zebrać ogromny karton opatrunków.
Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy wzięli udział w tym niezwykłym dziele niesienia pomocy najbardziej potrzebującym w dalekiej Afryce. Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za uwrażliwianie dzieci na drugiego człowieka oraz za kształtowanie ich prawych charakterów. Mamy nadzieję, iż uczestnicy akcji Opatrunek na ratunek są w pełni przeświadczeni o tym, iż niesienie pomocy innym jest sprawianiem radości samemu sobie.

Koordynator akcji: Damian Stanisławski

Kategorie: KOMUNIKAT

0 Komentarzy

Dodaj komentarz