Wyprawka Pierwszaka 2023/2024

• Ołówek cienki / ołówek gruby (najlepiej trójkątny, miękki B2)
  • kredki ołówkowe GRUBE w typie „Bambino”, kredki w miękkiej oprawie „Bambino” (w papierkach), kredki Pastele-olejne
  • flamastry, pisaki,
  • klej w sztyfcie gruby, nożyczki, temperówka z małym i dużym otworem, gumka do mazania, linijka,
  • piórnik typu organizer z gumkami i podziałkami
  • zeszyt do nauki pisania w 3 linie duży A4 (32 kartki, w miękkiej oprawie, linie w dwóch kolorach)
  • 3 zeszyty w kratkę 16/32 – kartkowe (matematyka, język angielski, religia)
  • farby plakatowe, farby akwarelowe, pędzle grube i cienkie, kubek „niekapek”
  • plastelina
  • papier ksero-ryza
  • blok techniczny biały format A4 (prosimy nie kupować bloków rysunkowych)
  • blok techniczny z kartkami kolorowymi format A4, A3 (blok mały i duży)
  • papier kolorowy wycinankowy (kolor jednostronny)
  • krepa – wszystkie kolory
  • sztywna podkładka na biurko do prac brudzących (farby, plastelina) duży format A2, A3
  • teczki z gumką
  • worek gimnastyczny + strój gimnastyczny (biała koszulka, granatowe/czarne spodenki, buty sportowe na białej, gumowej podeszwie)
  • miękkie buty na zmianę (niezbędne zwłaszcza w świetlicy i okresie jesienno-zimowym)
  • smycz na kluczyk do szafki metalowej
  • śniadaniówka, bidon
  • plecak

Uprzejmie prosimy o wybór wyłącznie dobrej jakości przyborów. Wszystkie materiały, przybory, zeszyty, worek do w-f należy podpisać niezmywalnym markerem. Podręczniki wraz z jęz. angielskim dzieci otrzymają z biblioteki szkolnej, religię należy zakupić wg. zaleceń siostry prowadzącej. Zapotrzebowanie szczegółowe od poszczególnych wychowawczyń podamy na pierwszym spotkaniu adaptacyjnym oraz na pierwszym zebraniu z rodzicami. Wyprawkę należy przynieść dopiero na prośbę swojej wychowawczyni.

Beata Komorowska