Hola chicas! 🥰💃Cześć dziewczyny! Mamy, babcie, siostry, ciocie +18 naszych uczniów i przedszkolaków!
Szykujcie się❣️ Czekamy na Was 16 marca o 17.00. Zabierzcie ze sobą dobry humor, strój (buty) do zumby, kwiaty we włosach, wachlarze i inne rekwizyty hiszpańskie jeśli macie 🌺💃. Czerwona pomadka? A jakże💄😍A oto program „¡Hola! ¿Qué tal? Hiszpański Dzień Kobiet”:
💃17.00 – 17.15 Powitanie
💃17.15 – 17.45 Taniec z elementami zumby – zaprasza Julia Gulczyńska wicemistrzyni świata specjalizująca się w hip-hopie (sala fioletowa)
💃17.45 – 18.45 Pokaz kulinarny kuchni hiszpańskiej – zaprasza Bartosz Rosa Szef Kuchni L33 Bistro & bar w Poznaniu, były Szef Kuchni kompleksu gastronomicznego The Custom House w Cardiff w Wielkiej Brytanii, z zamiłowania zapaśnik i amator mieszanych sztuk walki (sala nr 15)
💃19.00 – 19.30 Flamenco – na spotkanie z tańcem zaprasza Tosia Manowska studentka AWF kierunek Taniec w Kulturze Fizycznej specjalizacja-taniec terapeutyczny, w wolnym czasie zajmująca się tańcem współczesnym, tańcem z ogniem i współtworzeniem spektakli festiwalowych z Kolektywem Artystycznym z Warszawy (sala nr 16)
💃19.30 – 20.15 ¿Hablas español? – na lekcję języka hiszpańskiego zachęcającą do nauki zaprasza Lorena Kowalczyk nauczycielka, native speaker, z pochodzenia Boliwijka, pasjonatka podróży po krajach latynoamerykańskich (sala nr 14)
💃19.30 – 20.15 Czy trawa w Hiszpanii jest bardziej zielona? – na spotkanie online zaprasza Agata Wacławek mieszkająca w Hiszpanii od 24 lat, obecnie w małym miasteczku w górach Sant Hilari Sacalm (sala nr 13)
💃20.15 – 21.00 Mieć włosy jak Hiszpanka – zaprasza trycholog Dominika Stengert, która jako pierwsza Polka uzyskała międzynarodową certyfikację IAT, szkoląca się w Japonii, we Włoszech, Chinach i Australii (sala nr 16)
💃18.00 – 20.00 Sesja zdjęciowa w hiszpańskim klimacie – zaprasza fotograf Magdalena Sobkowiak-Pytlak, specjalizująca się w fotografii rodzinnej, dziecięcej i reportażu ślubnym www.magdaes.pl (sala nr 17)
💃17.30 – 21.00 Masaż relaksacyjny przy muzyce hiszpańskiej (zapisy w czasie Dnia Kobiet) – zaprasza Kamila Krupacz certyfikowana terapeutka SPA, wykonująca masaże relaksacyjne, antymigrenowe, ujędrniające oraz japoński masaż odmładzający twarzy Kobido, prowadząca „Mobilne Studio Masażu Cami” z gabinetem przy ul. Rybojadzkiej 3 w Poznaniu (sala nr 18)
💃Kawiarenka Rady Rodziców zaprasza od 17.15 do 21.00 w holu 1 piętra.Zapisy przyjmujemy od jutra codziennie w Portierni szkoły (nie telefonicznie).
Impreza zamknięta, przeznaczona dla rodzin i bliskich dzieci uczęszczających do szkoły i przedszkola ZSP 9 w Poznaniu.
Regulamin imprezy dostępny będzie od jutra na stronie www.zsp9-poznan.pl oraz w Portierni szkoły.
Organizatorki💃💃 Barbara Pełka i Małgorzata Kaszkowiak

Kategorie: WIADOMOŚĆ