Jesień, to nie tylko kolorowe liście. O tej porze roku sadzi się też cebulki kwiatowe, aby móc je podziwiać wczesną wiosną. Dziękujemy serdecznie wszystkim za włączenie się w akcję cebulkową! Zebraliśmy trzy skrzynie cebulek! Pod koniec października przedstawiciele klas 3 posadzili przed szkołą cebulki takich kwiatów jak: krokusy, tulipany, szafirki i hiacynty, które będą zwiastunami nadejścia wiosny. Sadzenie cebulek kwiatowych to lekkie i przyjemne jesienne zajęcie dla każdego. Choć jest bardzo proste, należy pamiętać o kilku zasadach, np. by cebulki sadzić na głębokości trzykrotnie większej od ich wysokości i tak, by czubek skierowany był do góry. Nasi uczniowie doskonale już to wiedzą. Praca w ziemi dostarczyła im mnóstwa radości, a pogoda wspaniale dopisała. Tak wspólnie spędzonego czasu dzieci z pewnością nie zapomną nigdy, a rozwijające się kwiaty będą miały jeszcze większą wartość!