Uwaga, Uwaga, Uwaga! nadchodzi najśmieszniejszy dzień jesieni! Już 29 października zapraszamy do zabawy pod tytułem Śmiech To Zdrowie! tego dnia, nie będzie wprawdzie zmiany planu (ha ha), ale poza tym wszystko co śmieszne może się zdarzyć! Będzie konkurs na najśmieszniejszą dynię i inne jesienne dekoracje – nagrodę ufunduje Rada Rodziców. Będzie można przyjść przebranym (uwaga! proszę pamiętać, by nie urazić niczyich uczuciach), można przygotować skecz i pokazać go w czasie przerwy, można będzie przedstawić pantomimę lub zrobić sobie śmieszne zdjęcie w ramce, można opowiadać kawały, lub robić psikusy – słowem wszystko to, co wywoła uśmiech na twarzy. Najmłodsze klasy organizują zabawę z wychowawcami, starsze mogą zaprosić do zabawy nauczycieli. Kto się śmieje z nami?! Zapraszamy!

Kategorie: WIADOMOŚĆ