Szanowni Państwo!

Za tydzień obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, zwany Dniem Nauczyciela. Kontynuując zeszłoroczną tradycję, chcemy poprosić Was o przyłączenie się do akcji „Za kwiaty dziękujemy!” W tym roku beneficjentem akcji będą Rodzinne Domy Dziecka z Poznania. Jest ich pięć, opiekują się różną ilością dzieci, w różnym wieku i rzecz jasna – mają różne potrzeby. Podzieliliśmy się tym ze wszystkimi z klasami prosząc o wsparcie. Tam właśnie, w poszczególnych klasach znajdziecie Państwo szczegóły akcji. Przedszkole przygotowuje akcję na rzecz Stowarzyszenia Potrafię Więcej. Prosimy, aby nie traktować naszego apelu jako przymusu dobroczynności i włączyć się do akcji tylko wtedy, jeśli jest to zgodne z sercem i Państwa wolą.

Pozdrawiamy serdecznie Szkolny Wolontariat a wraz z nim nauczycielki, nauczyciele i pracownicy ZSP9

Kategorie: KOMUNIKAT