Szanowni Państwo!

Mimo trwającej pandemii, rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021. Mając na uwadze fakt obowiązywania ograniczeń, nie zainaugurujemy Roku Szkolnego w tradycyjny sposób. Uczniowie spotkają się z wychowawcami, którzy przedstawią plany lekcji ( dostępne w edzienniku Librus) oraz omówią zasady bezpieczeństwa i funkcjonowania placówki. Spotkania odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego, w salach. Aby uniknąć ryzykownego tłoku, podzieliliśmy klasy na grupy. Każda grupa przychodzi o określonej porze w wyznaczone miejsce, gdzie będzie na nie czekał wychowawca.

Mimo, że rozpoczęcie odbędzie w klasach obowiązuje strój galowy.

Główne wejście szkoły szkoły

(wejście / wyjście od ul. Umultowskiej)

godz. 9.30 – klasy I

godz. 10.30 – klasy II

godz. 11.30 – klasy III

Wewnętrzny dziedziniec szkoły (wejście/ wyjście od ul. Ślazowej)

godz. 10.00 – klasy IV i V

godz. 10.20 – klasy VI

godz. 10.40 – klasy VII

godz. 11.00 – klasy VIII

Rodzice/opiekunowie prawni przyprowadzający dziecko nie podchodzą z nim do nauczyciela, po przyprowadzeniu dziecka czekają w bezpiecznej odległości. Spotkania potrwają ok. 20 minut. Dzieci czekające na wychowawcę oraz rodzice czekający na wyjście dzieci zachowują bezpieczną odległość od siebie, wchodzą i wychodzą wskazaną bramą.

Kategorie: KOMUNIKAT