😁W środę, 14 października w związku z Dniem Edukacji Narodowej, odbył się w naszej szkole konkurs fotograficzny w formie testu, podczas którego należało rozpoznać nauczycieli na zdjęciach z dzieciństwa. Wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród uczniów, ale też pracowników szkoły i samych nauczycieli, którzy również próbowali swoich sił w prawidłowym rozwiązaniu testu. Jednak o nagrodę mogli zawalczyć jedynie uczniowie.

Mimo że zadanie wydawało się dość trudne, to z przyjemnością informujemy, że najlepszy wynik uzyskała:😁😆😄

1. Zuzanna Krauz z kl. 6c – 28/29

2. Emilia Adamek kl. 8a – 27/29 oraz Łucja Pełka kl. 8a 27/29

3. Leon Siwek kl. 5a – 26/28

Specjalne wyróżnienie dla Marcina Anczurowskiego z kl. 2a, który uzyskał najlepszy wynik w klasach 1-3 GRATULUJEMY !!!

Nagrody zostaną wręczone przez wychowawców klas. Dziękujemy wszystkim uczniom za dobrą zabawę, a nauczycielom za udostępnienie prywatnych fotografii! Poniżej przedstawiamy poprawne odpowiedzi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecPbsPvUhaphCU1G8FvxzWMtrT4D-JBDefpdHLtnBVB-varg/viewform

Kategorie: KONKURSY