Szkolny Wolontariat i Świetlica szkolna zapraszają! PODZIEL SIĘ Z NIEDŹWIEDZIAMI OLEJEM I ORZECHAMI !Uwaga. Jest akcja! Szkolny Wolontariat oraz Świetlica zapraszają! Nadeszła jesień, niedźwiedzie z poznańskiego ZOO zaczynają się przygotowywać do zimy. Właśnie przeszły na wysokokaloryczną dietę. Chcemy wspólnie pomóc i wypełnić misiowe brzuszki dlatego od 6.10 do 16 listopada rusza w naszej szkole zbiórka. Co zbieramy? To czego niedźwiadki potrzebują teraz, czyli: – orzechy włoskie, – orzechy laskowe, – olej rzepakowy lub słonecznikowy. Niedźwiedzie z poznańskiego ZOO to prawdziwe łasuchy. W okresie jesiennym, w ciągu jednego tygodnia potrafią zjeść nawet 100 kg orzechów. Olej jest dodawany do pokarmu w celu urozmaicenia diety. Akcja w naszej szkole potrwa do 16 listopada. Prosimy o dostarczanie produktów do świetlicy szkolnej. POMÓŻCIE NAM WYPEŁNIĆ MISIOWE BRZUSZKI !

Organizatorzy: Szkolny Wolontariat i Świetlica szkolna

Kategorie: KOMUNIKAT