PROGRAM DNIA KOBIET
Supermenki – Dzień Kobiet program przeznacz0ny dla wszystkich naszych kobiet, kobietek, babek i babeczek, dziewczynek starszych i młodszych (+18), które są mamami, siostrami, babciami, ciociami, opiekunkami naszych uczniów i przedszkolaków.

17.00 – 17.15 Powitanie
17.15 – 17.45 Taniec z elementami ZUMBY – zaprasza Julia Gulczyńska wicemistrzyni świata, specjalizująca się w hip-hopie. (sala fioletowa)
17.15 – 20.00 Sesja zdjęciowa – zaprasza Joanna Trzyna – fotograf z zamiłowania (FB Czasnazdjęcia), pedagog z wykształcenia, prywatnie mama 3 cudownych córek. (sala nr 17)
17.45 – 21.00 Warsztaty kosmetyczne – naturalny peeling – zaprasza Kinga Rosolak – nauczycielka, miłośniczka naturalnych rzeczy, zwierząt i dalekich podróży. (sala nr 16)
18.00 – 19.00 Zero Waste – „Ekologiczny styl życia” – zaprasza Agnieszka Sadowska-Konczal. Współzałożycielka Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste, inicjatorka akcji „Z własnym kubkiem”. (sala nr 15)
19.00 – 20.00 Odchudzanie a nawyki – zaprasza Beata Feldmann, która jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, Polskiego Stowarzyszenia Praktycznej Terapii Otyłości oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Prowadzi praktykę prywatną oraz konsultuje pacjentów w Poradni Medycyny Żywienia w Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia „Ikar” w Poznaniu. (sala nr 14)
19.00 – 20.00 Profilaktyka raka piersi i zdrowego tryby życia – na porady na temat prewencji, możliwości wczesnego wykrywania i leczenia nowotworów, naukę samobadania piersi zapraszają Agnieszka Jędrzejczak i Łukasz Szczepański z Wielkopolskiego Centrum Onkologii. (sala nr 18)
19.00 – 20.00 Przedsiębiorczość jest kobietą – czyli kilka słów dla poszukujących motywacji do prowadzenia własnego biznesu. Zaprasza Paulina Siemieniak – filozofka, psycholożka, psychoterapeutka. Założycielka Gabinetu Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Sens.” (sala nr 19)
20.00 – 20.45 Samoobrona dla Kobiet – zaprasza Damian Kobiela (1 dan w karate Shotokan), trener karate i akrobatyki w Klubie Sportów Walki Kuzi Sport w Poznaniu. (sala fioletowa)
20.00 – 20.45 Fizjoterapia ginekologiczna – zaprasza Paulina Szczęsna, terapeutka uroginekologiczna akredytowana przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne. Prowadzi własną praktykę www.paulinaszczesna.pl. (sala nr 19)
20.45 – 21.15 Karboksyterapia – co to takiego?– zaprasza Katarzyna Jabłońska, kosmetolożka estetyczna. (sala nr 15)

Do kawiarenki zaprasza Rada Rodziców

Zapisy przyjmujemy codziennie (od 29.01.20) w Sekretariacie Szkoły (nie telefonicznie).
Impreza zamknięta, przeznaczona dla pełnoletnich kobiet dzieci uczęszczających do naszej szkoły i przedszkola.
Regulamin imprezy https://www.zsp9-poznan.pl/wp-content/uploads/2020/01/regulamin-Dnia-Kobiet-2020.pdf

Kategorie: WIADOMOŚĆ