Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie kartek świątecznych!
Pierwsze już są!
Cele konkursu:
•przybliżenie i zainteresowanie dzieci tradycją związaną ze świętami,
•rozwijanie wyobraźni plastycznej i wrażliwości estetycznej
•kształtowanie inwencji i wyobraźni twórczej

1.Prace powinny być wykonane w wybranym formacie :
10,00 cm x 21,00cm  lub 10,50 cm x 15.00 cm
2.Uczestnicy konkursu wykonują jedną kartkę świąteczną , wykonane z papieru ręcznie, wybranymi przez siebie technikami plastycznymi – rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp.
3.Kartka może, ale nie musi zawierać formułki z życzeniami.
4.Każda praca musi być opisana metryczką – z tyłu- imię i nazwisko, klasa.
5.Prace wykonane i opisane zgodnie z regulaminem należy składać do piątku, 29. XI. 2019 r. Prace  prosimy dostarczyć do organizatorki – nauczycielki plastyki Marity Lipskiej
6.Prace konkursowe oceniają nauczyciele powołani przez organizatora konkursu.
7.Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6. XII. 2019 r.
8.O terminie wręczenia nagród uczestnicy zostaną poinformowani po zebraniu Komisji.
9.Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zamieszczenia na wystawie wybranych prac.
10.Złożenie pracy na konkurs jest równoznaczne z uznaniem powyższego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i opublikowanie danych dotyczących wyników Konkursu, do prezentacji zdjęć, notatek w mediach oraz na stronie internetowej szkoły.

Pozdrawiam i zapraszam

Marita Lipska