Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do udziału  w akcji ekologicznej „SPRZĄTANIE ŚWIATA”, która w tym roku odbędzie się pod hasłem: „NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY!” przy współpracy z Wydziałem Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania
Termin : 20 września (piątek) w  godz. 10:00-12:00
Będziemy sprzątać okolice naszej szkoły. W sprzątaniu biorą udział wszystkie klasy szkoły podstawowej. Zabieramy ze sobą strój, dostosowany do pogody, który może ulec pobrudzeniu i przemoczeniu. Można wziąć swoje grubsze rękawice gumowe lub z tkaniny. Worki oraz cienkie rękawice gumowe otrzymamy z Urzędu Miasta.
Tereny które sprzątamy:
1/okolice zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu, Kościoła na Umultowie
2/okolice ulic Rumiankowa, Widłakowa, Huby Moraskie, Mleczowa, Dzięgielowa.
3/okolice Kampusu Morasko, Osiedle Różany Potok,

 

Kategorie: WIADOMOŚĆ

0 Komentarzy

Dodaj komentarz