Pomoc dla Ani z 3a

Opublikowane przez ZSP9 w dniu

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc dla naszej córki Anny Wnuk, uczennicy klasy III Szkoły Podstawowej nr 93. Ania cierpi na rzadką chorobę występującą raz na 250.000 urodzeń. Fizycznym objawem występującym przy tej chorobie jest wrodzony staw rzekomy lewej nogi. Kość uległa złamaniu bez potencjału zrośnięcia. Szukaliśmy ośrodka, który zamiast amputowania kończyny potrafi dokonać cudu uzyskania zrostu. Znaleźliśmy taki ośrodek w USA, gdzie Ania przeszła już pięć operacji z sukcesem. W lutym byliśmy na konsultacjach w USA i Ania musi przejść pilny zabieg ortopedyczny w kwietniu na szczęście w Polsce (jej lekarz będzie akurat w Warszawie), co obniża koszty wielokrotnie. Niestety koszt zabiegu po długotrwałych negocjacjach to 43 tys. PLN, co przy naszych już dokonanych na poprzednie operacje wydatkach i pilności kolejnej jest kwotą trudną do zorganizowania ad hoc. Osoby dobrej woli, które chciałyby pomóc Ani, prosimy o wpłatę na konto fundacji lub rozliczenie 1% PIT:

Wpłata na fundację

Przekazanie 1% PIT

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Bank Pekao SA I O/Warszawa
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
W tytule Pomoc dla Anny Marii Wnuk, nr 11663

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
KRS 0000037904
W tytule Pomoc dla Anny Marii Wnuk, nr 11663

Dziękujemy, z wyrazami szacunku,

Rodzice Ani.

Kategorie: KOMUNIKAT

0 Komentarzy

Dodaj komentarz