HALO TU KONKURS PRZYRODNICZY!
Zgłoszenia u p. Anity Popendy – nauczyciela biologii i przyrody do dnia 3 grudnia.
Serdecznie zachęcam uczniów z klas starszych szkoły podstawowej (klasy 5-7) do udziału w konkursie przyrodniczym SCIENCE -LUBIE TO!
Konkurs obejmuje treści zawarte w podstawie programowej kształcenia ogólnego z przyrody, biologii, chemii, geografii i fizyki w szkole podstawowej oraz inne zagadnienia wymienione w regulaminie konkursu.

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Nowaka w Dąbrówce i został objęty patronatem Dziekana Wydziału Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Strona internetowa konkursu http://science-lubieto.pl/
Terminy poszczególnych etapów konkursowych:

Etap szkolny odbędzie się w dniu 13 grudnia 2018 r. (czwartek) o godz. 13:00 ,
Etap finałowy odbędzie się w dniu 9 marca 2019 r. (sobota) o godzinie 9:00 .

Czas przeznaczony na rozwiązanie testu konkursowego etapu szkolnego wynosi 50 min., natomiast etapu finałowego 90 min.

Serdecznie zapraszam na kółko przyrodnicze w najbliższy czwartek 15 listopada aby zapoznać się z przykładowymi zadaniami konkursowymi.

Kółko przygotowujące do konkursów przyrodniczych odbywa się w czwartki co dwa tygodnie w godz. 14:00-14:45 w sali 12. (15, 29.11, 13.12).

Serdecznie zapraszam

Anita Popenda

SCIENCE-LUBIETO.PL
Propagowanie wiedzy o otaczającym nas świecie, nieustannych procesach w nim zachodzących, jego budowie, złożoności i różnorodności, a przede wszystkim rozwijanie pasji u uczniów.